Darmowe pozyskiwanie gier

Gry kosztują – w zależności od jakości gry, aż czasu, który upłynął – kształtuje się cena. Jednak co jakiś czas „ktoś” raczy nas komercyjnym tytułem, całkowicie za darmo. Dziś nauczymy się być łowcami i pozyskiwać gry.

Witajcie na szkoleniu!

Dziś nauczycie się być łowcami w survivalowym świecie internetu, zaczniemy od pozyskiwania darmowych gier – przeglądarki w ruch!


1) Zacznijmy od łowców gier

Łowcy Gier to portal, na którym ludzie informują się o promocjach (o tym w innej części poradnika), ale także o udostępnionych za darmo grach.

Adres do Łowców gier

Wycinek z zakładki "Darmowe"

Oczywiście w skrócie wystarczy śledzić tę stronę (np. za pomocą czytnika RSS) lub przeczytać artykuł do końca w celu dostania „dusigroszowego” linka do RSS. Oczywiście, aby gry pozyskać, trzeba wykonywać polecenia zapisane przy obrazku.
Link do RSS

2) Giveaway of the Day

GOTD jest to strona, która codziennie oferuje program i (rzadziej) grę, więc w ciągu 365 dni (ew. 366) pozyskamy 365 programów i ok. 100 gier (o ile oczywiście chcemy).

Zobacz również: Gdzie się podziały prawdziwe RPG-i

Wycinek z promocji produktu na GOTD

GOTD jest tak skonstruowany, że można zainstalować program w dniu nabycia (sprawdzana jest data), więc trzeba być na bieżąco ze stroną, jeśli chcemy coś zdobyć. Oczywiście niektórzy już myślą o „cofaniu komputera w czasie”, ale niestety instalator wymaga internetu, podczas którego sprawdza „na wszelki wielki” datę.
Niestety, moim zdaniem – nie ma ta strona za dużej … hmm … jakości produktów, gdyż o ile perełki się zdarzają – nie są moim zdaniem zbyt częste. Ale przecież jesteśmy ludźmi i każdy ma inne potrzeby, zna inne oprogramowanie, przez co GOTD może być wybawieniem dla niego.

Wycinek z GOTD: Gry

3) … Wasze propozycje?

Jeśli znacie jakieś inne tego typu portale, napiszcie w komentarzach, chętnie je dodam (bo mogę edytować swój tekst), przez co więcej osób się dowie o nowościach

Przy okazji tekstu napisałem, byście przeczytali do końca, w celu pozyskania „dusigroszowego” RSS. Dusigrosz to moja nowa strona, w której będziecie mogli poczytać o tańszym / darmowym pozyskiwaniu przedmiotów życia, w celu oszczędności. Oczywiście będę współpracował z Gadżetomanią, czyli możecie śledzić tę stronę, ale tu będą teksty bardziej techniczne.

Zrobiliśmy RSS, który łączy te 3 powyższe technologie (lub więcej, jeśli ktoś zna inną stronę)
Link do RSS Dusigroszowego

Możecie śledzić darmowe gry z Łowców Gier, GOTD dla programów i gier, chociaż polecam samemu sobie spersonalizować tę usługę dodając tylko ulubione strony.

A więc – do zobaczenia w kolejnym wpisie, tym razem będą dość często się pojawiać!

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Rozrywka:

Najlepsze książki science fiction. Niezbędnik nie tylko dla wielbicieli gatunku 10 najciekawszych statków kosmicznych z filmów. Czym latali Ellen Ripley i Boba Fett? Gwiezdny kupiec, czyli Monopol spotyka EVE Online. Legendarna planszówka PRL-u Nazistowska czekolada. Prawie jak jajko niespodzianka Wahadłowiec Buran. Rdzewiejące resztki radzieckiego programu promów kosmicznych Pierwsza gra na peceta powstała w ciągu jednej nocy. Napisał ją Bill Gates - zobacz, jak wyglądała 10 najdroższych samolotów i śmigłowców wojskowych świata Lech Wałęsa: ulubiony polityk internautów iGag. Gadżet od polskich studentów: nie zgubisz urządzenia, które nie pozwoli ci zgubić smartfona Heroes of Might & Magic III powraca w HD. Jeśli stare gry mają być odświeżane, niech będą w taki sposób Najlepsze smoki z filmów. Beowulf, Sucker Punch, Hobbit, Eragon, Władca pierścieni i inne Grand Theft... Limbo? GTA V bez tekstur wygląda niesamowicie! Wybieramy gadżet tygodnia [21]. Który podobał się Wam najbardziej? Papetura: przepiękna gra prosto z Polski. Takie powinny być tytuły niezależne! Nie, Rossmann nie rozdaje kuponów na Facebooku. To kolejny przekręt iGag. W mobilnym Need for Speed zapłacimy prawdziwymi pieniędzmi za benzynę. EA: to dopiero początek! Korwin-Mikke na tropie znikających lajków. Facebook wrogiem partii Korwin?! Czy rząd coś zrobi z copyright trollingiem? Poseł Wipler pyta, a Internet go za to uwielbia Microsoft HoloLens i gry. Czy hologramy zmienią sposób, w jaki gramy? Film dnia: Buty inspirowane Dragon Ball Z. Prawdziwa gratka dla fana! VOD: czy korzystanie z serwisów typu Zalukaj.tv jest zgodne z prawem? [podsumowanie] W Norwegii prawie nikt już nie piraci muzyki. Ale twórcy wcale nie zarabiają więcej Dzieła sztuki robią sobie… selfie. Profanacja czy dobra promocja muzeów i galerii? Wiedźmin 3: Dziki Gon na cztery miesiące przed premierą: “gra nie jest ładna”. CD Projekt RED ma kłopoty?